ŠKOLNÍ AKCE - Duben, Květen
30.4. 2024 - Čarodějnický rej (celá MŠ)
4.5. 2024 - Den otevřených dveří MŠ U zastávky + MŠ Horusice
7.5. 2024 - Koncert ZUŠ Veselí nad Lužnicí v KD ( třída Žabek a Berušek)
14.-15.5. 2024 - Zápisy do MŠ
17.5. 2024 - výročí 50 let naší MŠ U zastávky
22.5. 2024 - Fotografování tříd
30.5. 2024 - Den dětí (celá MŠ)

ZÁPISY DĚTÍ DO MATEŘSKÉ ŠKOLY NA ŠKOLNÍ ROK 2024 - 2025
Zápisy dětí do MŠ U zastávky Veselí nad Lužnicí a odloučeného pracoviště v Horusicích

Kdy: ve dnech 14. a 15. května 2024 od 8:00-11:00 a 13:00-15:00 hodin

ZÁKONNÝ ZÁSTUPCE PŘINESE K ZÁPISU:
1. Vyplněnou žádost
2. Doklad o řádném očkování (Od dětí, na které se vztahuje povinná předškolní docházka, škola nepožaduje doklad o očkování.)
3. Rodný list dítěte
4. Občanský průkaz zákonného zástupce, který se dostaví osobně.

Rodiče mají možnost od 29.4. 2024 využít elektronický předzápis viz. zde na webových stránkách školy.

Pokud nevyužijete elektronického předzápisu, můžete si potřebné formuláře vyzvednout:
- v mateřské škole osobně
- stáhnout si zde na webových stránkách školy

S těmito vyplněnými formuláři přijdete osobně k zápisu ve výše uvedeném termínu, týká se i rodičů, kteří využijí elektronický předzápis.

Děti budou přijímány dle příslušných vydaných kritérií. V případě sociálních potřeb dítěte a v případě specifických potřeb dítěte je nutno tento stav doloži

DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ
Srdečně zveme všechny rodiče s dětmi na DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ v MŠ U zastávky ve Veselí nad Lužnicí a odloučeného pracoviště MŠ v Horusicích

Kdy: v sobotu 4.5. 2024 od 9:00 - 11:00hod

Budete mít možnost prohlédnout si naší školku, získat potřebné informace o zápisech do MŠ.
Paní ředitelka a paní učitelky Vám rády zodpoví všechny dotazy.
Děti si mohou dopoledne pohrát a seznámit se s novým prostředím a jejich budoucími učitelkami.
Bude připravený koutek s malým občerstvením, kde budete moci ochutnat dobroty z naší školní jídelny.

Na setkání s Vámi se těší celý kolektiv MŠ U zastávky a odloučeného pracoviště v Horusicích.

DIGITALIZUJEME ŠKOLU

Projekt: Cesta ke kvalitnímu vzdělávání

Dotační program: Obědy pro Jihočeské děti
MŠ U zastávky se zapojuje do dotačního programu Obědy pro jihočeské děti.

Informace o projektu a podání žádosti zde: Obědy pro jihočeské děti | Kraj Jihočeský